skip to Main Content
МЕНЮ
м. Вінниця, вул. Гонти, 33 vipdahh@gmail.com
(0432)694341, (096)5999959

Пінополістирол представляє собою легкий матеріал, з комірчастою структурою, складовими для якого служать атоми водню та вуглецю.

Друга назва пінополістирола, яка відома усім це пінопласт.

Виникнення та використання пінополістиролу

Пінополістирол був вперше виготовлений у 50-х роках минулого століття, та з тих пір широко використовується на будівництві, як компонент матеріалів та як допоміжний елемент. З моменту появи пінополістирол постійно модернізувався. Все почалося з полістирола, який вспінюють під тискои та при високих температурах. У результаті утворюється маса, з якої і формують блоки пінополістиролу, який також є безпечним матеріалом.

Властивості пінополістирола:

  • Теплоізоляція
  • Водостійкий та стійкий до вологи
  • Нерадіоактивний
  • Не містить мікроорганізмів тому не піддається дії гризунів, бактерій, грибків
  • Піддається вогню, але оплавляється і далі не горить.

Сендвіч-панелі з пінополістиролом від компанії Віп Дах це матеріал який часто використовують у будівництві цехів, торгівельних та складських приміщень, холодильних камер, дачних будинків.

Стінні панелі з пінополістиролом це дуже популярний та ходовий матеріал. Зведення стін будівель з сендвіч-панелей це набагато дешевше, ніж використання більш відомих матеріалів, таких як цегли, блоки та інше. Велика різноманітність видів покриття панелей дає вам широкий вибір, щоб вибрати саме те, що підходить вам.

Плюс у тому, що будівлі зведені з таких матеріалів дуже легко монтуються/демонтуються.

Back To Top