skip to Main Content
МЕНЮ
м. Вінниця, вул. Гонти, 33 vipdahh@gmail.com
(0432)694341, (096)5999959

Компанія Віпдах виробляє покрівельні сендвіч-панелі з таким наповнювачем-утеплювачем як пінополістирол.

Технічні характеристики

Пінополістирол – газонаповнений долговічний, біологічно-витривалий матеріал з тонко-комірчастою структурою, який має чудові техніко-експлуатаційні характеристики. Не піддається впливу зовнішніх факторів та вирізняється легкістю, низьким рівнем вологопоглинання та паропроникливості, відмінними показниками тепло та звукоізоляції , є пожежобезпечним. Строк експлуатації пінополістиролу – 60-80 років.

Покриття сендвіч-панелей для покрівельних робіт з пінополістиролом.

Зазвичай зовнішній шар покрівельних сендвіч панелей від компанії Віпдах це – оцинкована тонкокатана рулона сталь з кольоровим декоративно-захисним полімерним покриттям стандартних та інших відтінків таблиці RAL.

Характеризується високою корозійною та деформаційною стійкістю, довговічна, естетично-приваблива та не піддається дії УФ-випромінювання, вологи, тощо. Строк експлуатації оцинкованої сталі з декоративно-захисним шаром сягає 20-50 років, в залежності від типу полімеру.

Профілі покрівельних сендвіч-панелей

Трапеція – це характерний для покрівельної панелі тип профілювання. Ідеально поєднуючись з покрівельним гофром, забезпечує естетичну привабливість, допомагає опадам безперешкодно залишати поверхню покрівельного покриття. Також дозволяє позбавитися від ледве помітних наслідків пресування – завершального етапу виробництва сендвіч панелей. У процесі виготовлення панелі, утеплювач та зовнішній шар – тонкокатана сталь, – поєднуються за допомогою полімерного клею.  У процесі пресування метал повторює структуру утеплювача, а профілювання допомагає позбавитися від такого ефекту та забезпечити привабливий зовнішній вигляд.

Back To Top