skip to Main Content
МЕНЮ
м. Вінниця, вул. Гонти, 33 vipdahh@gmail.com
(0432)694341, (096)5999959

Компанія Віп Дах була заснована у 2008 році та вже 9 років успішно працює на українському ринку будівельних матеріалів.

Спочатку основною діяльністю  компанії було виготовлення профнастилу та металочерепиці. Оскільки якість – найважливіший аспект нашої роботи, ми зосередилися на вузькій ниші – профнастил та металочерепиця. Мета компанії Віп Дах це клієнт задоволений якістю та ціною товарів які він придбав. Саме тому майже кожен клієнт нашої компаніі, купуючи покрівельні матеріали стає нашим постійним клієнтом і звертається до компанії Віп Дах знову і знову.

Виробництво будівельних матеріалів

А з роками кропіткої роботи нам вдалося розширити асортимент до матеріалів, які ми виробляємо самі – металевий блокхаус та сендвіч панелі на основі мінеральної вати або пінополістиролу.

Уся продукція компанії Віп Дах виготовляється на обладнанні украінського та фінського виробництва та за європейськими та українськими стандартами якості. Матеріали, з якими ми працюємо при виготовленні своєї продукції походять від європейських та корейських виробників металу. Купити блокхаус, сендвіч-панелі, профнастил або металочерепицю ви зможете звернувшись до компаніїї Віп Дах.

Ви будете приємно вражені якістю роботи компанії Віп Дах

Кредо компанії Віп Дах – якісні вироби  на основі  провідних виробників металу, короткі терміни виготовлення замовлень.

Ми розуміємо, що для багатьох клієнтів важлива не тільки якість матеріалів які вони купують, а також швидкість виконання замовлень, адже час це гроші.

Віп Дах поєднує у собі ці дві якості – наша продукція виділяється якістю та швидкістю обробки та виготовлення замовлень.

Компанія Віп Дах прагне до постійного росту та з кожним днем знаходить нові способи покращення якості своїх послуг, сервісу та своєї продукції.

Back To Top