skip to Main Content
МЕНЮ
м. Вінниця, вул. Гонти, 33 vipdahh@gmail.com
(0432)694341, (096)5999959

Обираючи будматеріали в першу чергу звертають увагу на ціну та міцність — хочеться, щоб витрати були якомога менше, а строк експлуатації якомога довший. Але не менш важливим є вплив матеріалів на здоров’я вашої родини!

У всьому світі зараз робиться акцент на екологічності матеріалів та їх вплив на організм людини. Більшість будівельних компаній вважають за головне трійцю здоров’я-безпека-навколишня середа (HSE). Причому це стосується і будівельників і майбутніх жителів.

Виробництво пінополістиролу та навколишнє середовище

При виготовленні цього матеріалу використовується вуглекислота СО2. У неї немає ніяких токсичних властивостей, вона не руйнує озоновий прошарок та без сторонніх домішок не завдає шкоди здоров’ю людини.

Раніше цей матеріал виготовляли за допомогою іншого вспінюючого газу – бутану. Це в свою чергу робило виробництво дуже вибухонебезпечним та матеріал виходив з дуже стійким неприємним запахом. Наразі компанія ВіпДах почала виробництво екструдованного полістирола за найбільш прогрессивною, безпечною технологією з використанням вуглекислого газу. Він абсолютно безпечний для озонового шару та у кінцевого продукту немає такого неприємного запаху як при використанні бутану.

Безпека під час будівництва

Багато матеріалів при обробці залишають шкідливий мілкодисперсний пил та волокна, які пошкоджують шкіру, очі та дихальні шляхи. Якщо правильно використовувати пінополістирол, цього не трапиться. При достатній вентиляції навіть не потрібно використовувати захисні засоби: респіратори та окуляри.

Листи пінополістиролу дуже легкі, що дуже спрощує їх обробку та монтаж. Крім того, при транспортуванні вони ніяк не впливають на здоров’я робітників та навіть при падінні нікого не травмують.

Пінополістирол та здоров’я мешканців

Щоб зміцнити будівельні матеріали і надати їм стійкості, часто використовують в’яжучі речовини, які можуть бути шкідливими. Але однорідності та міцності пінополістиролу досягають без цих шкідливих речовин.

Пінополістирол, особливо екструдований, вкрай рідко вражає цвіль і грибок. Його навіть використовують для упаковки харчових продуктів та вирощування фруктів та овочів.

Якщо цей утеплювач добре захищений від впливу зовнішніх факторів, він не буде псуватися і виділяти ніяких шкідливих речовин. Він може прослужити від 25 до 40 і більше років.

Застосування пінополістиролу як матеріалу для теплоізоляції дозволяє зменшити разтрати енергії. Він не проявляє радіоактивність і не виділяє ніяких токсичних речовин. Іноді цей матеріал критикують за можливе виділення стиролу, але це може статися тільки при температурі вище 85 градусів. По всім параметрам це зручний та безпечний матеріал.

Back To Top