skip to Main Content
МЕНЮ
м. Вінниця, вул. Гонти, 33 vipdahh@gmail.com
(0432)694341, (096)5999959

Металевий блок хаус, або сайдинг – один з найкращих матеріалів для облицювання стін. Це якісна імітація під дерев’яні колоди, яка чудово підійде для зовнішнього декорування заміського будинку, ресторану та інших будівель.

Переваги блок хауса:

  • Простота монтажу блок хауса – встановлюється легко та швидко, причому роботи можна проводити при температурі до -15.
  • Мінімальні навантаження на фундамент завдяки легкості матеріалу.
  • Відсутність необхідності вирівнювання стін – навпаки, панелі перекривають всі їх недоліки.
  • Максимально вигідна ціна.
  • Безпека – матеріал пожежостійкий, а також створює необхідну вентиляцію, запобігає появі плісняви та відповідає іншим гігієнічним вимогам.
  • Простота в експлуатації – блок хаус не вимагає щорічного фарбування, а мити його можна за допомогою звичайного шлангу.
  • Велика кількість кольорових рішень.

Універсальність та естетичність

Металевий блок хаус – чудова альтернатива дерев’яному оздобленню будівель, яка приємно вражає невисокими цінами, простотою в догляді та безпекою. Встановити блок хаус можна як зовні, так і всередині приміщення – особливо в приватних будинках чи різноманітних стилізованих закладах громадського харчування та готелях. Використовувати його можна для обшивки фасадів будь-якої складності, навіть з великою кількість вигинів – наші спеціалісти допоможуть вам розкроїти сайдинг відповідно до креслень фасаду, а також підібрати всі необхідні аксесуари чи виготовити їх під замовлення. Використовувати матеріал можна як при будівництві, так і при виконанні ремонтних робіт, тим паче, що з ним можна використовувати різні види утеплювачів. Блок хаус витримує температуру від -60 до +120.

Отож, якщо ви хочете зробити ваш будинок чи комерційний об’єкт оригінальним, привабливим, сучасним та безпечним – звертайтеся до нас, і ми з радістю вам допоможемо!

Back To Top