skip to Main Content
МЕНЮ
м. Вінниця, вул. Гонти, 33 vipdahh@gmail.com
(0432)694341, (096)5999959

Крім випуску самої металочерепиці, наша компанія надає послуги з проектування і виготовлення різних комплектуючих. Ви можите вибрати наші стандартні добороні елементи або замовити у нас ексклюзивні планки, які найбільш підходять для вашого будинку, фасаду.

Комплектуючі рекомендується виготовляти з того ж металу (товщина, виробник, партія), що і сама металочерепиця, тому що можлива розбіжність відтінку.

Покрівельні аксесуари Вінниця

Покрівля відноситься до числа конструктивних елементів будівлі, найбільш схильних до впливу природних факторів. Зливи та сильний вітер, сніг і град, спекотне сонце і хімічні речовини, “випадають” разом з дощами – все це здатне вплинути не тільки на саму дах, а й на приміщення, розташовані безпосередньо під нею.

Для того, щоб знизити вплив природи на Ваше житло, необхідно правильно обладнати покрівлю, а це має на увазі не тільки укладання певного покриття, але і застосування великого числа покрівельних аксесуарів для якісної ізоляції всіх елементів даху (коника, димових труб, антен, флагштоків і т. п.).

Скатний дах настільки складна, що змонтувати будь-яке покрівельне покриття з дрібноштучних і листових матеріалів неможливо без застосування покрівельних аксесуарів. У минулому для гідроізоляції коника або димаря російські покрівельники застосовували елементи з оцинкованої сталі, які виготовлялися індивідуально, прямо за місцем. В даний час виробники покрівельних покриттів пропонують найширший спектр покрівельних аксесуарів, завдання яких – забезпечити захист, хорошу герметичність найуразливіших місць покрівлі.

Покрівельні аксесуари в Вінниці не є чимось уніфікованим, вони створюються безпосередньо для кожного виду покрівельного покриття (з урахуванням матеріалу, дизайну, колірної гами та ін.). Наприклад, для покрівлі з металочерепиці (яка є одним з найбільш популярних покрівельних покриттів) пропонуються коньковие елементи з вентиляційними отворами, карнизні смуги, коміри, ковпаки, вентиляційні труби, покрівельні цвяхи і т.п.

В останні роки спектр покрівельних аксесуарів розширився за рахунок таких елементів, як снігозатримувачі, пристінні сходи, підпокрівельна вентиляція, покрівельні містки. Однак, необхідно відзначити, що покрівельні аксесуари несуть в собі не тільки функціональне призначення (захист будівлі від несприятливих впливів і захист самої покрівлі), а й все частіше виступають як декоративно-оздоблювальний елемент даху, що дозволяє надати будівлі більш привабливий і стильний вигляд.

 

Back To Top